Outdoor pro publico bono

Kampania społeczna ze wsparciem dla służby zdrowia

Kiedy w marcu i kwietniu 2020 roku służba zdrowia w Polsce była na pierwszej linii walki z covid-19, każdy wyraz wsparcia dla heroicznie pracujących medyków był potrzebny. Aby symbolicznie wyrazić naszą solidarność z pracownikami służby zdrowia zrealizowaliśmy wraz z AMS i Labo Print outdoorową kampanię społeczną pt. „Dziękujemy Wam #sluzbazdrowia”. W ramach akcji na backlightach AMS w Warszawie i Poznaniu pojawiły się plakaty z wyrazem wdzięczności dla wszystkich medyków.

– Połączyliśmy siły, by wyrazić naszą solidarność z pracownikami służby zdrowia. Mam nadzieję, że słowa wdzięczności, które pojawią się na plakatach naszej produkcji, a następnie zawisną na ulicach Warszawy, staną się symbolicznym wyrazem wsparcia dla wszystkich ratowników, pielęgniarek i lekarzy – mówi Grzegorz Kaszyński, prezes drukarni Servcomp i firmy APPLINK.

Dowiedz się więcej: Kampania społeczna

Fundusze Europejskie Podkarpackie UE
Plansza Informacyjna

APPLINK Sp. z o. o. realizuje projekt pn. „Zakup inteligentnej matrycy diod LED dźwignią rozwoju firmy APPLINK Sp. z o. o.” w ramach działania 1.4, wsparcie MŚP, poddziałanie 1.4.1., dotacje bezpośrednie, typ projektu: „Rozwój MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014–2020”.

© 2020 APPLINK Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone