Idea

Założyliśmy APPLINK w przekonaniu, że przyszłość świata handlu detalicznego i reklamy zewnętrznej należy do niezawodnych i ergonomicznych rozwiązań Digital Signage.

Misja

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania Digital Signage budowane w oparciu o autorskie systemy hardware i software.

Wizja

Stać się głównym dostawcą rozwiązań Digital Signage dla największych operatorów rynku retail i reklamy zewnętrznej.

1

Niezawodność

Testujemy i optymalizujemy rozwiązania

przed wdrożeniem w miejscu docelowym

2

Efektywność

Projektujemy urządzenia, które generują

dla naszych klientów wymierne efekty

3

Innowacyjność

Poszukujemy i wdrażamy nowe technologie,

by skuteczniej wspierać naszych klientów

4

Wszechstronność

Realizujemy projekty dla różnych branż,

zarówno outdoorowe, jak i indoorowe

5

Profesjonalizm

Stawiamy na komunikatywność, terminowość

i rzetelność współpracy z naszymi klientami

Historia

2010

Rozpoczęcie działalności

APPLINK rozpoczyna działalność w branży Digital Signage. Rusza innowacyjna platforma Media Manager do kompletnego zarządzania nośnikami DS.

2011

Rozwój Media Managera

Integracja sieci ekranów LCD w autobusach Miasta Stołecznego Warszawy z platformą Media Manager do monitorowania nośników i zarządzania treścią.

2012

Instalacja w autobusach MZA

Wdrożenie sieci ekranów LCD w ponad 250 autobusach MZA w Warszawie. Bieżące wsparcie techniczne nośników i zarządzanie treścią w czasie rzeczywistym.

2014

Współpraca z Elisa Videra

Współpraca z liderem branży w zakresie wyposażenia kilkuset totemów reklamowych dla wiodących galerii handlowych Warszawy w hardware produkcji Applink.

2015

Wdrożenia telemetrii

Instalacja ponad 1000 urządzeń telemetrycznych do monitorowania parametrów technicznych w ogólnopolskiej sieci nośników reklamy zewnętrznej.

2016

Digitalizacja wiat przystankowych

Wyposażenie 350 wiat przystankowych w routery WiFi oraz bezpłatny dostęp do internetu. Wdrożenie zrealizowane na ternie 8 miast wojewódzkich.

2017

Premiera Dynamic Backlight

Realizacja innowacyjnych nośników reklamy zewnętrznej typu „Dynamic Backlight”. Łaczna powierzchnia paneli z diodami LED prezkroczyła 2000 mkw.

2018

Nowa siedziba firmy

Applink znajduje nową siedzibę w Warszawie przy ul. Trakt Lubelski 137. Hala produkcyjno-magazynowa wraz zapleczem biurowym przekracza powierzchnię 3000 mkw.

2019

Debiut na targach Mapic

Podczas największych w Europie targów branży retail firma prezentuje osiągnięcia w zakresie projektowania kiosków multimedialnych oraz interaktywnych stref zabaw dla dzieci.

2020

Stacje do dezynfekcji rąk

Krótko po wybuchu pandemii COVID-19 Applink zaprojektował i uruchomił produkcję własnych stacji do dezynfekcji rąk o nazwie Point of care (POC), które zdobyły uznanie branży retail, mice i horeca.

Fundusze Europejskie RP Mazowieckie UE
Plansza Informacyjna

APPLINK Sp. z o. o. realizuje projekt pn. „Opracowanie innowacyjnych rozwiązań wspierających budowę inteligentnego miasta – Smart City”

© 2022 APPLINK Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone