Klub Sportowy ZWAR

Wspieramy rozwój młodych talentów sportowych
— dosłownie i w przenośni.

Dosłownie, ponieważ non-profit zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy kilkaset metrów banneru winylowego, który został zainstalowany na bandach wokół boiska, na którym na co dzień trenują młodzi zawodnicy klubu sportowego ZWAR.

W przenośni, ponieważ nasze wsparcie polega na kibicowaniu młodym talentom, którzy na tym etapie swojego rozwoju nabierają odpowiednich szlifów mających wpływ na ich kondycję, charakter i przyszłe kariery zawodowe. Uważamy, że sport ma funkcję wychowawczą.

KS ZWAR jest najstarszym klubem sportowym w warszawskiej dzielnicy Wawer, został założony w 1933 roku. Zatem tradycja, współpraca, inspiracja i koleżeństwo to wspólne wartości, które podzielamy z klubem sportowym ZWAR.

Dowiedz się więcej: KS ZWAR

Fundusze Europejskie Podkarpackie UE
Plansza Informacyjna

APPLINK Sp. z o. o. realizuje projekt pn. „Zakup inteligentnej matrycy diod LED dźwignią rozwoju firmy APPLINK Sp. z o. o.” w ramach działania 1.4, wsparcie MŚP, poddziałanie 1.4.1., dotacje bezpośrednie, typ projektu: „Rozwój MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014–2020”.

© 2020 APPLINK Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone