ZooZone

Interaktywne strefy zabawy i nauki dla dzieci
w nowym wydaniu dla każdej branży

Dlaczego strefy zabaw dla dzieci zwiększają ruch i lojalność klientów?

Jesteśmy producentem oryginalnych stref zabawy i nauki dla dzieci. Nasz produkt wyróżnia się wysoką estetyką, pięknym wzornictwem, a także umiejętnym połączeniem elementów interaktywnych i manualnych.

Strefy zabaw dla dzieci zyskują na popularności. Dlaczego? Dlatego, że to właśnie różnego rodzaju udogodnienia dla dzieci, takie jak kąciki zabaw, strefy kreatywne czy sale rozrywki decydują o tym, który sklep, galerię handlową, restaurację czy hotel wybiorą rodzice. Rodzice z dziećmi chętniej wybierają na zakupy czy urlopowy pobyt te miejsca, które oferują atrakcyjną przestrzeń rozrywki dla dzieci.

Atrakcje dla dzieci w postaci stref zabaw to argument, który mocno oddziałuje na wyobraźnię rodziców. Jeśli bowiem dziecko podczas zakupów, wizyty w banku czy przychodni może przez chwile zająć się zabawą, to rodzice mogą załatwić swoje sprawy w sposób spokojny i uważny. Gdy dzieci oddane są bezpiecznej zabawie i nauce, rodzice mogą z powodzeniem np. rozmawiać z doradcą w banku, robić zakupy czy czekać na wizytę u lekarza. Strefy zabaw dla dzieci to, mówiąc krótko, większy ruch i większa lojalność Twoich klientów.

Dzieci mają realny wpływ
na decyzje zakupowe rodziców!

* 58% dzieci ankietowanych w różnych krajach przyznaje, że wprost mówi rodzicom, gdzie udać się na zakupy i który produkt wybrać. Niemal 80% decyzji zakupowych rodziców jest inspirowana przez dzieci. Tak podaje raport pt. Brand Child. Remarkable insights into the minds of today’s global kids and their relationships with brands.

Interaktywne strefy zabawy i nauki
dopasowane do potrzeb każdej branży

Wszędzie tam, gdzie rodzice z dziećmi spędzają czas, strefy zabaw okazują się nie do przecenienia. W restauracji – dzieci mają zapewnioną rozrywkę, a dorośli mogą spędzić czas przy stole; w banku – dzieci bawią się w bezpiecznej strefie, a rodzice mogą spotkać się z doradcą.

Niemal wszystkie branże coraz częściej wyposażają swoje obiekty w atrakcyjne kącki dla dzieci. Nic dziwnego, bo rzeczywiście w wielu branżach tego rodzaju rozwiązania oferują dzieciom chwilowe zajęcie, a rodziców zwalniają z konieczności ciągłej opieki. Strefy ZooZone oferowane przez Applink zostały zaprojektowane w taki sposób, by łatwo można je dopasować zarówno do dużych przestrzeni typu „lounge” w galeriach handlowych, jak i małych kącików w restauracjach, kawiarniach, hotelach czy restauracjach.

Dla przykładu: strefa zabaw w galerii handlowej to szansa na chwilę oddechu i atrakcyjnej zabawy dla dziecka między wizytą w jednym i drugim sklepie. Co więcej – to także dodatkowa wartość dla galerii, która zyskuje status miejsca przyjaznego dla rodziców z dziećmi. Strefa zabaw w restauracji to z kolei atrakcyjne zajęcie dla dzieci, które nie zawsze chcą towarzyszyć rodzicom przy stole.

sklepy
galerie handlowe
salony sprzedaży
lotniska
dworce kolejowe
stacje paliw
banki
urzędy
biurowce
hotele
restauracje
kawiarnie
teatry i kina
żłobki i przedszkola
przychodnie i kliniki
instytucje publiczne
centra kongresowe
punkty usługowe

Dlaczego warto wybrać atrakcyjne strefy zabaw dla dzieci?

 • DESIGN
  Najwyższej jakości wzornictwo to gwarancja atrakcyjności i ergonomii przestrzeni dopasowanej do potrzeb dzieci
 • RETAILTAINMENT
  Strefa zabaw dla dzieci, która doskonale wpisuje się w dominujący trend “retailtainment” łączący handel i rozrywkę
 • BIG DATA
  Dzięki integracji z zewnętrzną bazą danych, produkt może opcjonalnie zbierać informacje na temat ruchu w strefie zabaw i zachowań użytkowników
 • PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
  Opcjonalnie w strefie zabaw można uruchomić program lojalnościowy, który za zebranie odpowiedniej ilości punktów, pozwala użytkownikom odbierać nagrody
 • WSPARCIE TECHNICZNE
  Dzięki sterownikom i routerom GSM ekrany są monitorowane 24/7, dzięki czemu ryzyko zawieszenia systemu czy gier edukacyjnych jest minimalne
 • PERSONALIZACJA
  Poszczególne ekrany i cała strefa zabaw może mieć niemal dowolny kształt. Również tematyka gier może zostać przygotowana wedle życzenia klienta

Aplikacje interaktywne dla dzieci,
które bawią i uczą bez względu na wiek

Ideą przewodnią interaktywnych stref zabaw dla dzieci oferowanych przez Applink jest połączenie walorów zabawy i nauki. Każda gra prezentowana na ekranie dotykowym została zaprojektowana w taki sposób, by bawić i uczyć.

Wszystkie gry prezentowane w kącikach zabaw o nazwie ZooZone zostały przygotowane od podstaw. Ich scenariusze, logika oraz warstwa graficzna powstały przy współudziale doświadczonych projektantów graficznych, programistów i pedagogów. Każda gra dla dzieci, co szerzej opisujemy poniżej, posiada oryginalny charakter i przypisaną właściwość rozwijania u dzieci określonych kompetencji.

Oferujemy również możliwość przygotowania gier edukacyjnych dla dzieci wedle indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli kącik dla dzieci instalowany jest w restauracji, wówczas zestaw gier może dotyczyć zdrowego odżywiania, jeśli natomiast strefa zabaw znajduje się na lotnisku, gry mogą dotyczyć ruchu lotniczego. Możliwości kreacji gier na ekranach dotykowych są niemal nieograniczone, a nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają sprostać wysokim wymaganiom klientów.

Logika

uważnie łącz kolejne punkty i ćwicz logiczne myślenie

Kreatywność

poszerzaj wyobraźnię tworząc najróżniejsze stworzenia

Uważność

wskaż wszystkie różnice i rozwiń zdolność koncentracji

Język angielski

rozpoznaj angielskie słowa i zapamiętaj ich jak najwięcej

Ekologia

wskaż właściwy kolor pojemnika i naucz się sortować odpady

Kolory

odkryj bogactwo kolorów wypatrując ukryte kształty

Jakie korzyści przynoszą atrakcyjne kąciki zabaw dla dzieci?

Kameralne kąciki zabaw dla dzieci w restauracjach i hotelach, czy duże strefy zabaw wydzielone w galeriach handlowych zawsze przekładają się na większy ruch i większe zadowolenie klientów.

Strefy zabaw dla dzieci zyskują na popularności, ponieważ atrakcyjne zajęcie dla dzieci to większe zadowolenie rodziców, więcej czasu spędzonego w danym obiekcie, rosnąca lojalność, a tym samym – większe obroty danego obiektu. Wszystkie miejsca, takie jak restauracje, hotele, przychodnie czy muzea, które mają status miejsc przyjaznych rodzinie, momentalnie przyciągają więcej klientów. Dla wielu rodziców udogodnienia dla dzieci w miejscu, w którym mają spędzić weekend, zjeść wspólny obiad, czy zrobić zakupy, są argumentem decydującym.

Kąciki zabaw wprost przekładają się zatem na wzrost zainteresowania danym miejscem, przyciągają rodziców z dziećmi, a także wpływają na wydłużenie pobytu gości. Każda forma zajęcia dla dzieci, zarówno w postaci kameralnego kącika zabaw, jak i dużej wydzielonej strefy rozrywki, kreuje wyjątkową atmosferę miejsca, które staje się przyjazne rodzinom z dziećmi. Atrakcyjne strefy zabaw dla dzieci to sprawdzony sposób na większy ruch w obiekcie.

Wariant przyścienny

Produkt montowany przy ścianie

 • atrakcyjne i zgrabne rozwiązanie
 • wariant przeznaczony do małych pomieszczeń
 • korpus wykonany z trwałego akrylu i drewna
 • ekran dotykowy 32” z grami edukacyjnymi

Wariant wolnostojący

Ekrany z obu stron produktu

 • rozwiązanie idealne do otwartych przestrzeni
 • korpus wykonany z akrylu i drewna
 • dwa ekrany 32” z dwóch stron “zwierzątka”
 • zestaw interaktywnych gier edukacyjnych

Strefa zabaw z otokiem

Wydzielona przestrzeń dla dzieci

 • strefa wydzielona otokiem z akrylu i drewna
 • dowolna konfiguracja “zwierzątek” i gier
 • kolorowa podłoga, pufy i miejsce dla rodziców
 • interaktywne gry edukacyjne dla dzieci

Strefa w pomieszczeniu

Zamknięta strefa zabaw dla dzieci

 • aranżacja strefy w zamkniętym lokalu
 • dowolna konfiguracja “zwierzątek” i gier
 • elementy dekoracyjne z akrylu i drewna
 • gry edukacyjne na ekranach dotykowych 32”

Projekty indywidualne

Produkt dopasowany do wnętrza

 • adaptacja produktu do projektu wnętrza
 • dowolna forma i kolorystyka zabudowy ekranów
 • pełna aranżacja przestrzeni dla dzieci i rodziców
 • gry edukacyjne na ekranach 32”

Napisz, by otrzymać
indywidualną ofertę:

Fundusze Europejskie RP Mazowieckie UE
Plansza Informacyjna

APPLINK Sp. z o. o. realizuje projekt pn. „Opracowanie innowacyjnych rozwiązań wspierających budowę inteligentnego miasta – Smart City”

© 2022 APPLINK Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone